BurakTİM

İstanbul’da konum ve tasarımıyla değerli, “sanayide inovasyon” etkisiyle iş hayatınıza yön verecek en modern proje geliyor. BurakTİM
İstanbul Avrupa yakasında merkezi lokasyonda inşa edilecek BurakTİM; Kanal İstanbul’un yanı başında, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde, havaalanlarına eşit mesafede, gümrük, liman ve sanayi bölgelerine ortalama 15 dakika uzaklıkta, E-5 ve TEM Otoyolu’na ortalama 10 dakika mesafede ideal bir çalışma ortamını sunmaya geliyor.

BurakTİM, hafif eğimli bir arazi üzerine kurulu olması sayesinde, tüm katlara bağımsız olarak her tür taşıtın doğrudan girişine imkan sağlayan özel bir mimariyle tasarlanmış yeni nesil bir sanayi.

BurakTİM 160.000 m2’lik kapalı alanda 200 m2’den 14.000 m2’ye kadar geniş üretim ve depolama alanlarıyla verimli bir iş imkanı sunuyor.

BurakTİM 13 metre koridor genişliği, köşe başlarındaki manevra alanları ve katlar arası geçişi sağlayan tır ve araç rampası sayesinde, ticari araç giriş çıkışlarına kolaylık sağlıyor. 11 metreye varan geniş kolon aralıkları, 7 m yüksekliğindeki katları ve 4,7 m büyüklüğündeki endüstriyel kapıları sayesinde kolay yükleme-boşaltma imkanı sağlıyor. İşiniz hızlanıyor ve verime dönüşüyor.

BurakTİM, yüksek enerji alt yapısı, metrekare başına 2 ton taşıma kapasitesi, otopark ve sosyal alanlarıyla işletmeniz için kusursuz çözümler üretiyor. BurakTİM’de her bağımsız bölüm için özel olarak yer alan şaft boşlukları ve koridorlarda sağlanan hava sirkülasyonu sayesinde ferah bir çalışma ortamı sağlanıyor.

BurakTİM Ticaret ve İmalat Merkezi

İş dünyası tek çatı altında BurakTİM de toplanıyor!

1. Etap için Acele Edin! Fırsatlardan Faydalanın.

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Sizi arayarak projemiz hakkında detaylı bilgi sunalım.

İLETİŞİM PROJE KONUMU İÇİN TIKLAYIN